Eerdere edities

Een greep uit het programma van voorgaande edities:

2015
Muziek: AlascA, Anne Soldaat, Black Oak, Flip Noorman, Jaap Boots, La Corneille, Maarten Vos, Smutfish, Sue The Night, zZz
Theater en dans: De Wolven, LEF, Sophia Maria, Stephan Bikker, Theatergroep Azijn
Literatuur: Rick de Leeuw

2014

Muziek: Bewilder, Bird on the Wire, Broeder Dieleman, Douglas Firs, Emil Landman, Goslink, Novack, Yorick van Norden, Typhoon, Wolf in Loveland
Theater en dans: Faas Met Haaren, Stefanie Janssen & Arnhems Danstheater, Susanne Roos, Vloeistof
Literatuur: Andy Fierens, Dimitri Verhulst & Steven Caeyers, Hanneke Hendrix, Ingmar Heytze & Johan Borger, Jaap Robben
Beeldende kunst: Bart Jansen, Lobe Burgers, Merel Holleboom, Saksenros

2013
Muziek: André Manuel, Dyzack, Dame Flux, Man From The South, Mark Lotterman, Rood & Nighthawks at the Diner, Royal Parks
Theater en dans: Danielle Schel, Hanneke de Jong, Inge Wannet, De Wolven
Literatuur: Nyk de Vries

2012
Muziek: Chantal Acda, Dusty Stray, Kapok, Lake Montgomery, Lucky Fonz III, Maison du Malheur, The Secret Love Parade, The Yes Please, Yori Swart
Literatuur: Daniel Vis, Johan Roos
Theater en dans: Compagnie Perelman, De Dansers, impro vi, Mareen Hoek

2011
Muziek: Alex Roeka, Anne Soldaat, Awkward I, BEU, Henk Koorn & Melle de Boer, Kapabel & Niels Broos, Maurits Westerik, Michiel Braam, Paulusma, Theo Sieben
Theater en dans: Catacombe, Itch, Project 3x3
Literatuur: Asfaltfeeën, Dennis Gaens, Frank Antonie, Lieke Marsman, P.F. Thomése, Rascha Peper

2010
Muziek: Arthur Ebeling, Niels Duffhues, I Am Oak, Jeroen Kant, Kim Janssen, L’Chaim, Mathijs Leeuwis, Parne Gadje, Tim Akkerman, Tom Pintens, Woost
Theater en dans: Kila & Babsi, Rigor Mortis Ensemble & Maarten Inghels, Sophia Maria

2009
Muziek: a balladeer, Anneke van Giersbergen, Crappy Dogs, Henk Koorn (Hallo Venray), Het Zesde Metaal, Meindert Talma, Okieson, Ottoboy, The Sheer
Literatuur: Ellen Deckwitz, Jaap Robben

Download de programmaboekjes:
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009